Kokias nuotraukas pasirinkti individualaus užsakymo paveikslui?

Šiame įraše mes mėginsime smulkiai ir tiksliai paaiškinti kokios nuotraukos yra tinkamos vieno siūlo paveikslams gaminti ir kokios deja neatneštų norimo rezultato.

Paveikslai atrodo įspūdingai, tad ypatingoms progoms norisi užsakyti tokią dovaną draugams, artimiesiems, na arba galiausiai pasidovanoti sau. Tačiau kokias nuotraukas pasirinkti vykdant individualų užsakymą? Toks klausimas kyla daugeliui žmonių, kurie norėtų užsisakyti Vieno Siūlo paveikslą pagal savo pageidavimus. Tiksliau, kyla klausimų tada, kai mes atmetame netinkamas nuotraukas.

Šešėliai ir apšvietimas

Pirmiausiai reikėtų prisiminti, jog siūlas – tai ne pieštukas, todėl jo galimybės yra gerokai labiau ribotos. Renkantis nuotraukas reikėtų atkreipti dėmesį į šešėlius krentančius ant žmogaus veido. Jeigu yra didelis kiekis tamsių vietų, tokia nuotrauka nebus tinkama raizgyti portretą iš vieno siūlo. Siūlas šešėlio vietą pavers tamsia dėme, o po šešėliu esančių žmogaus veido bruožų nesimatys. Todėl venkite bet kokių šešėlių ant veido! Geriau rinkitės ryškias, aiškias, gero apšvietimo nuotraukas be jokių šešėlių.

Rinkitės:

Venkite:

Atstumas

Tai yra kitas labai svarbus aspektas. Jeigu nuotraukoje žmogaus veidas bus toli toli – priartinus vaizdą nuotraukos kokybė suprastės, todėl užtikrintai teigiame, kad nebus jokio gero rezultato gaminant tokį paveikslą. Turėtumėte rinktis nuotraukas, kuriose veidas yra matomas iš arti – kuo arčiau, tuo geriau.

Rinkitės:

Venkite:

Ryškumas ir kontrastas

Tai ne ką mažiau svarbus aspektas kuriant paveikslą iš vieno siūlo. Kuo didesnis bus kontrastas, tuo didesnė tikimybė, kad galutinis paveikslo rezultatas bus puikus. Žinoma, prieš paverčiant nuotrauką į algoritmą, mes ją tinkamai apdorojame Photoshop programa, tačiau kartais pasitaiko ypatingai žemos kokybės nuotraukų, kurioms jau nebe padeda niekas. Todėl stenkitės pasirinkti ryškias ir kontrastingas nuotraukas.

Rinkitės:

Venkite:

Dviejų žmonių nuotrauka

Kartais pasitaiko atvejų, kai užsakovas nori dviejų (ar net daugiau) žmonių portretų viename paveiksle. Taip, tai yra įmanoma, tačiau šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į aukščiau išvardytus aspektus, bet ir į veidų lygį nuotraukoje. Įsivaizduokite, jeigu du žmonės stovi šalia vienas kito, tačiau vienas aukščiau, o kitas žemiau. Deja, kaip bebūtų gaila, tokio formato į apskritimą nesutalpinsime ir paveikslo nepavyks sukurti. Jeigu žmonės bus viename lygyje, tačiau vienas arti, o kitas toli, rezultatas taipogi Jus gali nuvilti, nes arčiau esančio žmogaus veidas bus ryškus, o toliau esančio – neryškus. Jeigu veidas bus stipriai neryškus, gali nesimatyti veido bruožų galutiniame rezultate. Mūsų siūloma gera praktika, kai dviejų žmonių veidai yra vienodame lygyje, vienodame atstume ir susiglaudę. Tokiu atveju tikėtina, kad vieno siūlo paveikslas gausis puikiai.

Rinkitės:

Venkite:

Viskas įmanoma

Galbūt perskaičius šiuos patarimus atrodys, kad atrinkti tinkamas nuotraukas yra misija neįmanoma, tačiau taip TIKRAI nėra 😊 Kiekvienas greičiausiai turime gerų nuotraukų,  o jeigu ne – visuomet galima save nusifotografuoti arba paprašyti, kad Jus nufotografuotų draugas, draugė ar artimasis.

Dar du patarimai iš mūsų:

  • Jeigu turėjote fotosesiją pas profesionalų fotografą, tokios nuotraukos bus tinkamos. Fotografai yra savo srities profesionalai ir jokių nereikalingų šešėlių ant veido nepaliks, o nuotraukos bus ryškios ir kokybiškos.
  • Mums galite siųsti daug nuotraukų. Prašome atsiųsti minimaliai tris, tačiau jei atsiųsite 20 – bus tik geriau ir galbūt atrinksime tokią, kuri labiausiai tinka vieno siūlo paveikslui gaminti.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Komentarai

Kiti blogo įrašai: