Apie mus

👯‍♀️ Vieno siūlo projektas gimė mūsų nedidelėje kompanijoje – Inesos, Kristinos ir Morkaus 🐈

😍 Dažnai aplankydavo mintys: kaip būtų faina kažką įdomaus kurti kitiems. Kažką, kas būtų įspūdinga, nematyta ir gražu. Kažką, ką žiūrovui norėtųsi tyrinėti ir sunkiai suvokti.

💡 Taigi, vieną įprastą rudens vakarą tiesiog šovė neįprasta mintis ir sugalvojome sau “podarbinę” veiklą – kurti paveikslus iš vieno siūlo ir vinių.

🇱🇹 Nors ši kūrybos technika ir nėra mūsų sugalvota, tačiau mes PIRMOSIOS LIETUVOJE pradėjome kurti tokius paveikslus! Mūsų žiniomis Lietuvoje daugiau tokių kūrėjų nėra.

Mūsų komanda!

Kristina

Atsakinga už grafinę dalį. Kristina atrenka nuotraukas, jas pritaiko, retušuoja ir paredaguoja taip, kad jos būtų tinkamos paveikslo gamybai. Vėliau pagal šias nuotraukas sukuria algoritmus Vieno siūlo paveikslams.

Inesa

Atsakinga už techninę dalį. Inesa pirmiausia kruopščiai sukala vinis į paveikslo pagrindą. Vėliau ilgai vynioja ir raizgo siūlą apie vinis, kol galiausiai gaunasi nuostabaus grožio paveikslas.

Morkus

Atsakingas už mūsų gerą nuotaiką. Murkia Kristinai ant kelių, kol ji redaguoja nuotraukas. O vėliau skuba padėti Inesai vynioti siūlą 🙂

Ką žmonės kalba apie mus?

Prenumeruokite

Nauji paveikslai, blogų įrašai ir nuolaidos kodai Jus pasieks pirmus!