Dvyniai

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Dvyniai pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Merkurijaus valdomas oro ženklas Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.) siejamas su dinamiškumu, šmaikštumu ir komunikabilumu. Dvyniai simbolizuoja dvilypumą ir dažnai šie asmenys pasižymi prisitaikėliška ir įvairiapusiška prigimtimi. Jie greitai mąsto, yra labai smalsūs ir nuolat ieško naujos informacijos ar naujos aplinkos. Dėl to kartais jie gali būti šiek tiek neramūs ir nenuoseklūs.

Dvyniai puikiai bendrauja ir dažnai save išreiškia patraukliais pasakojimais ir unikaliomis idėjomis. Jie mėgsta intelektualius pokalbius ir dažnai turi įvairių interesų. Jų smalsi prigimtis skatina juos nuolat išbandyti naujus dalykus, todėl jų gyvenimo patirtis yra visapusiška ir įvairi. Tačiau jų polinkis dvejoti kartais gali būti suvokiamas kaip neryžtingas ar nenuoširdus.

Dvyniams gyvybiškai svarbus bendravimas su žmonėmis; jie puikiai jaučiasi socialinėje aplinkoje ir dažnai tampa vakarėlių liūtais dėl savo žavios ir atviros prigimties. Dėl savo lanksčios prigimties jie puikiai prisitaiko prie įvairių grupių. Tačiau dėl šio gebėjimo prisitaikyti Dvyniai kartais gali per daug išsiplėsti ir sunkiai prisiimti įsipareigojimus. Geriausia Dvynių savybė – entuziazmas ir naujos perspektyvos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.