Vėžys

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Vėžys pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.) – vandens ženklas, kurį valdo Mėnulis, siejamas su giliomis emocinėmis ir intuityviomis savybėmis. Vėžiai žinomi dėl savo globėjiškų ir apsauginių savybių, dažnai prilyginami Zodiako motinai. Jie labai jautrūs ir empatiški, todėl puikiai supranta kitų žmonių poreikius ir juos tenkina. Dėl šio jautrumo, nors tai ir stiprioji pusė, jie gali būti linkę į nuotaikingumą ir pernelyg emocingas reakcijas.

Vėžiai labiausiai vertina šeimą ir namų gyvenimą, todėl dažnai sukuria globojančią ir jaukią aplinką savo artimiesiems. Jie pasižymi stipriu lojalumo jausmu ir prisirišimu prie žmonių ir vietų. Dėl savo empatiškos prigimties jie yra labai rūpestingi draugai ir partneriai, tačiau gali būti gana atsargūs ir visiškai atsiverti tik tiems, kuriais visiškai pasitiki.

Vėžiai pasižymi stipriu intuityviu jausmu ir priimdami sprendimus dažnai pasikliauja savo nuojauta. Jų vaizduotė laki, todėl jie dažnai linkę į kūrybinius ieškojimus. Kai nori, jie gali būti gana įtikinami, nes savo emocinį intelektą panaudoja savo naudai. Vėžiams reikia atkreipti dėmesį į jų polinkį būti pernelyg globėjiškiems ar įkyriems santykiuose, taip pat į jų polinkį laikytis praeities.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.