Šaulys

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Šaulys pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.) kuris dažniausiai vaizduojamas kaip žmogus lankininkas su arklio kūnu, yra nuotykių ir optimizmo kupinas Zodiako ženklas. Šauliai, valdomi Jupiterio, augimo ir tyrinėjimo planetos, garsėja nepasotinamu smalsumu ir žinių troškimu. Jie siekia pažinti pasaulį keliaudami, filosofuodami ir mokydamiesi, todėl aplinkiniams dažnai suteikia užkrečiamo entuziazmo ir gyvenimo džiaugsmo.

Šauliams būdingas tiesus ir sąžiningas požiūris, jie vertina skaidrumą, tačiau kartais gali būti netaktiški. Jų meilė laisvei dažnai pasireiškia kaip nenoras būti suvaržytiems įsipareigojimų. Santykiuose jie renkasi partnerius, kurie gali prilygti jų intelektualiniam veržlumui ir dalijasi jų nuotykių dvasia, tačiau kartu gerbia jų nepriklausomybės poreikį.

Nepaisant jų meilės savarankiškumui, Šauliai yra neįtikėtinai ištikimi ir dosnūs, dažnai labai stengiasi paremti savo artimuosius. Dėl savo filosofinių pažiūrų ir nuolatinio gilesnės prasmės ieškojimo jie mokosi visą gyvenimą, nuolat siekia plėsti savo akiratį ir įkvėpti aplinkinius.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.