Mergelė

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Mergelė pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.) – žemės ženklas, kurį valdo Merkurijus, siejamas su praktiškumu, dėmesiu detalėms ir stipriu pareigos jausmu. Mergelės garsėja kruopščiu ir metodišku požiūriu į gyvenimą. Jos yra analitiškos ir protingos, pasižymi dideliu dėmesiu detalėms ir polinkiu į perfekcionizmą. Dėl to jie dažnai puikiai sprendžia problemas, tačiau taip pat gali būti linkę pernelyg kritiškai vertinti tiek save, tiek kitus.

Mergelės dažnai būna kuklios ir nedrąsios, mieliau dirba tyliai, užkulisiuose, nei siekia būti dėmesio centre. Jos labai organizuotos ir mėgsta iš chaoso kurti tvarką. Asmeniniame gyvenime jie yra ištikimi ir patikimi, todėl yra patikimi draugai ir partneriai. Jie taip pat yra nepaprastai paslaugūs ir visada pasirengę ištiesti pagalbos ranką.

Vienas iš pagrindinių Mergelių iššūkių – išmokti atsisakyti kontrolės ir tobulumo poreikio. Jos gali būti gana griežtos sau, dažnai jaučiasi netinkamos, jei neatitinka jų pačių aukštų standartų. Jos taip pat turi būti atsargios, kad netaptų pernelyg kritiškos ir nesmerktų kitų. Nepaisant šių iššūkių, Mergelės labai vertinamos dėl savo praktiškumo, intelekto ir patikimumo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.