Liūtas

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Liūtas pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.) – ugnies ženklas, kurį valdo Saulė, dažnai siejamas su drąsa, kūrybiškumu ir lyderyste. Liūtai garsėja pasitikėjimu savimi, ambicingumu ir dosnumu. Jie turi prigimtinį potraukį dramai ir įgimtą norą būti dėmesio centre. Liūtai dažnai laikomi Zodiako karaliais ir karalienėmis, tikisi, kad su jais bus elgiamasi su pagarba ir susižavėjimu.

Liūtai turi didelę širdį ir yra nepaprastai dosnūs, dažnai išeina iš kelio, kad padėtų draugams ar net nepažįstamiems žmonėms. Jie turi stiprų orumo ir savigarbos jausmą, kuris lemia jų pasitikėjimą savimi ir kartais autoritetingą elgesį. Jų charizma ir užkrečianti energija dažnai pritraukia žmones, todėl jie yra populiarūs socialiniuose sluoksniuose.

Nepaisant išorinio pasitikėjimo savimi, Liūtai trokšta pripažinimo ir patvirtinimo. Jiems labai svarbu jaustis mylimiems ir vertinamiems, o kai šis poreikis nepatenkinamas, jie gali tapti niūrūs arba pernelyg dramatiški. Jų ištikimybė neprilygstama, todėl jie tikisi tokio pat lojalumo ir atsidavimo mainais. Profesiniame gyvenime Liūtų ženklo atstovai yra ryžtingi ir užsispyrę, dažnai puikiai užima vadovaujančias pareigas. Jie pasižymi kūrybiškumu ir mėgsta save išreikšti įvairiomis meninėmis formomis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.