Svarstyklės

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Svarstyklės pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Veneros valdomas oro ženklas Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.) įkūnija pusiausvyros, harmonijos ir teisingumo savybes. Svarstyklės pasižymi diplomatiškumu ir taikumu. Jos dažnai laikomos konfliktų tarpininkėmis, visada stengiasi suprasti visas ginčo puses ir siekia sąžiningumo bei teisingumo. Svarstyklės yra draugiškos ir žavios, dažnai pasižymi aštriu estetiniu pojūčiu, mėgsta grožį ir meną.

Santykiai yra svarbiausia Svarstyklių gyvenime. Jos yra laimingiausios, kai yra partnerystėje, ir dažnai deda daug pastangų, kad išlaikytų santykių harmoniją. Dėl to kartais gali būti linkusios vengti konfrontacijos ir aukoti savo poreikius vardan taikos. Svarstyklės taip pat garsėja neryžtingumu, dažnai sunkiai priima sprendimus, ypač kai baiminasi, kad jų rezultatas gali pažeisti pusiausvyrą.

Svarstyklės pasižymi natūralia elegancija ir grakštumu, todėl dažnai yra populiarios socialinėse situacijose. Jos mėgsta intelektualias diskusijas ir dažnai būna gerai informuotos įvairiomis temomis. Profesiniame gyvenime Svarstyklės puikiai atlieka pareigas, reikalaujančias diplomatijos, derybų ir bendradarbiavimo. Joms reikia saugotis savo polinkio pernelyg prisitaikyti ir nepamiršti ginti savo įsitikinimų ir poreikių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.