Yin ir Yang Katės

Original price was: 150,00 €.Current price is: 100,00 €.

Yin ir Yang Katės pridėtas prie mėgstamų

Aprašymas

Juodos ir baltos spalvos katės dažnai simbolizuoja yin ir yang sąvoką – senovės kinų filosofijoje, kuri atspindi priešybių dvilypumą ir tarpusavio ryšį. Šiame paveiksle dvi katės iliustruoja harmoningą priešingų jėgų pusiausvyrą ir meilę.

Akivaizdžiausias vaizdas – ryškus juodos ir baltos spalvų kontrastas. Juoda spalva simbolizuoja yin, kuri siejama su tokiomis savybėmis kaip tamsa, paslaptingumas ir imlumas. Kita vertus, balta spalva simbolizuoja jang, įkūnijančią tokias savybes kaip šviesa, aiškumas ir tvirtumas. Šių spalvų derinys katėje vizualiai atspindi dualistinę yin ir yang prigimtį.

Pagal yin ir yang filosofiją priešingybės suvokiamos ne kaip prieštaraujančios jėgos, o kaip viena kitą papildančios ir viena nuo kitos priklausomos jėgos. Panašiai ir juodai balta katė simbolizuoja priešingų elementų tarpusavio priklausomybę. Katės egzistencija yra harmoningas šviesos ir tamsos derinys, parodantis, kaip šie elementai sugyvena ir priklauso vienas nuo kito, kad būtų užtikrinta pusiausvyra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.